+3°

+3°

“ZTR” боровся за можливість залишитися у Кубку ЄГФ

25.11.2019, 19:10

Відчайдушна спроба залишитися в Кубку ЄГФ. Запорізький гандбольний клуб “ZTR” зіграв матч-відповідь із угорським “Татабанья” у рамках 3-го туру змагань. Після поразки на виїзді підопічні Віталія Андронова висіли, як то кажуть , на нитці. Враховуючи це, підтримати рідний клуб прийшло чимало уболівальників.

Вихідний день, але серця цих людей калатають без перепочинку. І ось винуватці неспокою запорізьких любителів гандболу. Тиждень тому гравці угорського клубу “Татабанья” перемогли удома “ZTR” — 27:24. Тож, аби не розпрощатися з Кубком ЄГФ, підопічні Віталія Андронова мали реваншуватися з різницею + 4. Мотивовані та підтримувані фанатами, котрих сьогодні було 1000, господарі виграють ривок — 5:0.

Трохи згодом наших гандболістів охопила криза. За 7 хвилин жодного взяття воріт, натомість 5 пропущених. Ненадовго отямились, знову вийшли вперед і – дежавю. Цього разу шість болючих голів для Деревянкіна і, як підсумок тайму, — 8:12 на користь гостей.

У другому таймі господарі двічі давали надію своїм фанатам. Спершу — встановленням нічиєї. Потім — перевагою в 1 м’яч. Але врешті-решт сподівання місцевої публіки не справдилися. На 54-й хвилині рахунок став 22:26 на користь гостей. Після цього “ZTR”-рівці спрямували шквал з п’яти голів на угорського візаві. Як підсумок, 27:26 – недостатня перемога запоріжців для виходу до наступного етапу змагань. Тож за іронією долі на цій неоднозначно “позитивній ноті” команда Віталія Андронова завершує виступи в Кубку ЄГФ.
Найближчий матч в українській Суперлізі “ZTR” проведе 27 листопада. У рідних стінах підопічні Віталія Андронова зіграють проти “ЦСКА”.