+3°

+3°

“ЗТР” виборов перемогу у національній першості серед команд Суперліги

01.02.2019, 18:23

ЗТР” розпочав потужно. Одразу повів у рахунку, а вже на 5-й хвилині створив гандикап у 3 м’ячі. Але згодом щось пішло не так. “Донбас” уперся, нав’язав силову боротьбу і сценарій змінився. Запоріжці не реалізували декілька реальних гольових моментів, за що маріупольці карали господарів їхньою же зброєю – швидкими переходами. Це призвело до того, що на перерву команди пішли за рахунку 16:15 на користь “Донбасу”.

Вирішальними у матчі стали перші хвилини другого тайму. “ЗТР”, скориставшись кількома помилками суперника, не тільки зрівняв рахунок, а й зміг створити відрив у 5 м’ячів. Гравці “Донбасу” не склали зброю, продовжуючи боротися до останнього. Їм навіть вдалося повернути сценарій першого тайму, але максимум, чого досягли, – скоротити розрив до двох м’ячів. Тренер “Донбасу” вважає, що за такої якості гри суперника дотиснути не дозволила нестача досвіду.

Підсумок поєдинку – 31:29 на користь “ЗТР”а. Ця перемога дозволила команді Віталія Ната зрівнятися за набраними очками з лідером – запорізьким “Мотором”. Але у головного конкурента – на одну гру менше. Наступний поєдинок “ЗТР” проведе 6 лютого проти гандбольного клубу “Одеса”.