+3°

+3°

“ZTR” зіграв черговий матч у рамках Балтійської ліги

18.02.2019, 18:30

Запорізький гандбольний клуб “ZTR” провів 9-й матч у рамках Балтійської ліги. Вдома наш колектив приймав фінську команду “Riihimaki cocks”. Перед поєдинком підопічні Віталія Ната лідирували у турнірній таблиці.

Довго чекати на голи місцевій публіці не довелося. У результаті якісної оборони гості нівелювали першу атаку “ZTR” та створили швидкісний прорив. Його результативно завершив Андрій Новосьолов. На це одразу відповів Олексій Ганчев. Однак фіни, продовжуючи грамотно захищатися, за короткий час організували ще кілька блискавичних атак. Як результат – на третій хвилині господарі поступалися 1:4. Аби виправити ситуацію, підопічним Віталія Ната знадобилось 10 хвилин. Втім, вийшовши вперед, наші гандболісти не змогли втримати перевагу. Помилки місцевих спортсменів та неабияка мотивація опонентів призвели до програшу ЗТР-івцями першого тайму – 12:16.

Другий тайм проходив у не менш напруженій атмосфері. Гра йшла “на тоненького”. За 6 хвилин до кінця матчу Євген Константинов зрівняв рахунок. А ще за хвилину вивів “ZTR” уперед. Однак останнє слово було все ж за гостями. Поновивши нічию, фіни не змогли вирвати перемогу. Господарі теж не скривдили суперника, зберігши рівні цифри на табло. Як по-спортивному кажуть – виграла дружба.

Кінцевий рахунок матчу – 26:26. Після цього туру “ZTR” має 13 очок та посідає першу сходинку в групі. Стільки ж балів у білоруського СКА “Мінськ”. Третє місце за клубом “Dragunas Klaipeda”. Четвертий “Polva Serviti”. А от фінський “COCKS” наразі п’ятий. Аутсайдер – HC “Kehra”.