+3°

+3°

“ZTR” зіграв перший матч ІІ кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ

09.10.2018, 20:16

Запорізький гандбольний клуб “ZTR” зіграв перший матч другого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ. Суперником нашої команди став колектив “Кадеттен Шаффхаузен” зі Швейцарії. Гра відбулась на паркеті Палацу спорту “Юність”, де зібралось 1050 уболівальників.

Кубок ЄГФ — другий кваліфікаційний раунд. Запорізький “ZTR” приймав швейцарський “Кадеттен”. Суттєвою відмінністю колективів є походження їхніх гандболістів. Господарі — всі без винятку українці. А от у складі “Кадетів” – 7 іноземців, котрих наставляє чеський тренер — Петр Храковіц. Ввівши м’яч у гру, наші суперники за півхвилини відкрили рахунок. Відзначився серб — Жарко Сесум. Це не злякало підопічних Віталія Ната. Деякий час вони йшли з опонентом, як – то кажуть, “м’яч у м’яч”. Однак з середини першого тайму гості почали відриватися в рахунку. Кілька разів “ZTR”-івці відновлювали нічию. Та, на жаль, не втримали її до перерви. 13:16 на користь швейцарців — результат першої половини зустрічі.

За словами Віталія Ната, було відчуття, ніби його підопічні трохи злякалися назви “Кадеттен Шаффхаузен” – клубу, котрий кілька років виступав у Лізі Чемпіонів. У роздягальні наставник “ZTR” підтримав команду, пояснивши, що боятися нічого. Однак переломити гру на свій лад у другій частині матчу не вдалося. Все, що змогли запоріжці, – гідно тримати суперника на короткій відстані, попри всі намагання “Кадетів” відірватися в рахунку. Кінцевий рахунок гри — 33:30 , на користь “Кадетів”. 3 очки “фори” для швейцарців – не причина панікувати для запоріжців. Не бентежить їх також і те, що відіграватись доведеться на виїзді. Матч-відповідь відбудеться 14 жовтня в Швейцарії. Початок гри о 19:30.