circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Звернення громадян на контролі у міського голови Запоріжжя

16.11.2016, 16:07

video text
Поділитися:

Дванадцята година дня. В малому залі міської ради Володимир Буряк зібрав на нараду своїх заступників та представників комунальних  підприємств. На порядку денному – звернення громадян. Найпоширеніші з них – ремонт будинків, отримання земельних ділянок та приватизація житла. Всі заявки розглядають профільні заступники міського голови.

Нажаль, є питання, які на рівні заступників міського голови не вирішуються, і тому громадяни вимагають зустрічі саме з міським головою. В результаті маємо те, що інколи бувають різні ситуації, навіть конфліктні ситуації, тому що кожний громадянин бажає зустрічі тільки з міським головою і довіряє тільки міському голові, – каже Наталя Авраменко, начальниця відділу по роботі зі зверненнями громадян Запорізької міської ради.

В свою чергу, мер зазначив, найбільше скарг надходить на сферу ЖКГ. Тому в наступному році планується збільшити фінансування капітальних ремонтів у будинках. Також міський голова наголосив, без  уваги не повинні залишатися і ті питання, які повинні розглядатися на державному рівні.

– Забудьте про те, що від нас нічого не залежить. І всі забудьте про це. Від нас все залежить. Навіть те, що не підпорядковується нам. Тому що мешканці міста Запоріжжя в нас з вами хочуть бачити дійсно захист і вирішення тих проблем, які у них сьогодні є, – говорить Володимир Буряк, міський голова.

Мер наголосив, слід вчасно реагувати на звернення запоріжців. Чиновники, які надаватимуть городянам лише відписки понесуть відповідальність або будуть звільнені.

– Є звернення на особистий прийом, є звернення, які проходять через відділ по роботі зі зверненнями, є особисті прийоми заступників міського голови, голів райадміністрацій, їх заступників по тому чи іншому питанню. Дивіться, скільки у нас людей займається зверненнями громадян! Є ще «Фейсбук», моя сторінка. Ні, я можу сидіти сам писати в цьому фейсбукі: зробимо тоді-то. Так тоді навіщо ви мені? Може, вже нам досить бути якимись такими заскорузлими чиновниками, які відповідають тільки по букві закону? каже міський голова.

На кінець  наради Володимир Буряк запропонував систематизувати усі звернення по  напрямкам. Потім проаналізувати та взяти їх виконання під  контроль. Розробити нове положення потрібно до кінця місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: